Helista kohe telefonil +372 5689 7929, ja saada soodus -30%
Meiega saab ühendust võtta 24h ööpäevas!
Helista telefonil +372 56 89 79 29 või kirjuta aadressile info@torudeabi24.ee ning leiame probleemile lahenduse!
Soodustused kehtivad alates teisest tunnist!
 

 

15 + 1 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.
Helista kohe telefonil +372 5689 7929, ja saada soodus -30%
Meiega saab ühendust võtta 24h ööpäevas!
Helista telefonil +372 56 89 79 29 või kirjuta aadressile info@torudeabi24.ee ning leiame probleemile lahenduse!
Soodustused kehtivad alates teisest tunnist!
 

 

15 + 1 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.

Ajaveeb

Kuidas kõrvaldada sifooni leke?

sifooni leke pilt

Sanitaartehnika probleemid vajavad kiiret remonti. Selles artiklis leiate mõned näpunäited, mis aitavad teil teada saada, kuidas sifooni leke võimalikult kiiresti ja tõhusalt kõrvaldada.
Tuleb meeles pidada, et selliste sanitaartehniliste seadmete nagu kraanikausi või valamu sifooni talitluse korrektsus ja vastupidavus olenevad suuresti pädevast paigaldusest.

Köögisegisti etapiviisiline paigaldusjuhend

köögisegisti pilt

Uue segisti paigaldamine kööki pole keeruline, kui järgite mitmeid lihtsaid reegleid, mis aitavad teil veevarustussüsteemi uuendada ilma suurte materjali- ja ajakuludeta. Käsitleme segisti paigaldamise põhietappe.

Kuidas valida koju õige bidee?

bidee

Bidee ajalugu algab 18. sajandist ja tänapäeval on paljudes Euroopa ja Ameerika kodudes sel hügieenivahendil vannitubades oluline koht. Meie riigis suhtutakse selle üsna mitmeti. Kuid paljud tarbijad valivad selle seadme oma korteritesse ja eramutesse, hinnates selle eeliseid. Bideed on väga mugav kasutada intiimhügieeniks või väheliikuvate inimeste teenindamiseks.
Tänapäeval on turul esindatud suur valik sanitaartehnilisi seadmeid. Ent kuidas valida oma kodule parim bidee variant?

Miks on WC-s veekaod ja mida tuleb igal eraldi juhul teha?

wc veokaod

Nii mõnedki meist on seisnud silmitsi ebameeldiva probleemiga, kui WC-s on veekaod. Selline nirisemine võib põhjustada palju negatiivseid tagajärgi, sealhulgas:
• pidevalt niriseva vee ärritav heli;
• sanitaartehnikale ilmuvad kollased nired, mis muutuvad järk-järgult roosteks;
• kondensaat torudel;
• liigsed veekulud veearvesti alusel.
Millega on see sanitaartehniline probleem seotud ja mida saab sellega teha?

Kuidas valida dušikabiini

белая душевая кабина внутри ванной комнаты

Dušikabiini ostmine nõuab head ettevalmistust, sest turul on valida nii suure hulga mudelite seast, et võite lihtsalt pea kaotada ja vale valiku teha. Selles artiklis analüüsime, millele tuleb ostes tähelepanu pöörata.

1.  Mõõtmed

Dušikabiini suurus sõltub täielikult teie vannitoa pindalast. Dušialuse kõige kompaktsem  suurus on 0,8 ruutmeetrit. See variant sobib igasse tuppa.

Tänapäeva tootjad pakuvad duširuumide suuruste, kuju ja värvide laia valikut...

veel

Vannituba lõhnab kanalisatsiooni järele: milles on põhjus?

ванная комната с раковиной унитазом и ванной

Vannituba on koht, kus pärast rasket tööpäeva on nii mõnus hurmavalt lõhnavas vahuvees puhata. Kuid kogu selle mõnu võib rikkuda ootamatult tekkinud ühiskanalisatsiooni ebameeldiv lõhn. Miks vannituba kanalisatsiooni järele lõhnab, mida selle probleemiga peale hakata?

Kuidas vannitoa segistit vahetada?

смеситель в ванной

Majas on üsna tavaline probleem kraani ja segisti  purunemine. Seetõttu tuleb igal inimesel vähemalt paar korda elus vannitoa segisti vahetamisele mõelda. Statistika näitab, et sellise seadme iseseisev kokkupanek ja lahtivõtmine pole sama lihtne kui kraani paigaldamine kööki.

Iseloomulikud rikked

Kõige sagedasemad kraani defektidest tulenevad probleemid on järgmised:

Millega kodus ummistust kõrvaldada?

устранение засора в домашних условиях

Ummistus on tavaline probleem. Seda saab kõrvaldada iseseisvalt või  tuleb pöörduda spetsialistide poole. Üldiselt ummistuvad torud nende siseküljele koguneva rasvakihi tõttu. Korter- või eramajades on ummistunud torude puhastamiseks mitu meetodit. Selles artiklis selgitame välja, millega ummistust kodus kõrvaldada, kuidas seda ise teha ja kas on vaja spetsialisti abi.

Mida võiks teada ehitustööde tellija?

kolm pilvelõhkujat

1. Loe Ehitusseadust
Enne ehitustööde tellimist võiks tellija viia end kurssi Ehitusseaduses sätestatuga ning seda eriti osas, mis puudutab nii tellija kui ka ehitustööde teostaja õigusi ja kohustusi. Teades oma õigusi ja täites oma kohustusi on kindlasti võimalik vältida ettetulevaid vaidlusi juba eos ning tagada seeläbi mülema poole rahulolu.

2. Hangi ehitusluba

Elektritööd

Elektritööd

Elektritööd on sätestatud Elektriohutusseaduses ning nendeks on elektriseadmete paigaldamine, ümberehitamine, kontrollimine, katsetamine, remontimine ja hooldamine ning elektripaigaldiste projekteerimine, ehitamine, kontrollimine, katsetamine, hooldamine ja remontimine. Loomulikult võib kõikvõimalike elektritööde teostajaks olla ainult selline isik, kes omab vajalikus mahus tehnilisi ja ohutusalaseid teadmisi ning kogemusi, sest kõiikide elektritööde...

veel