Helista kohe telefonil +372 5689 7929, ja saada soodus -30%
Meiega saab ühendust võtta 24h ööpäevas!
Helista telefonil +372 56 89 79 29 või kirjuta aadressile info@torudeabi24.ee ning leiame probleemile lahenduse!
Soodustused kehtivad alates teisest tunnist!
 

 

1 + 9 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.
Helista kohe telefonil +372 5689 7929, ja saada soodus -30%
Meiega saab ühendust võtta 24h ööpäevas!
Helista telefonil +372 56 89 79 29 või kirjuta aadressile info@torudeabi24.ee ning leiame probleemile lahenduse!
Soodustused kehtivad alates teisest tunnist!
 

 

1 + 9 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.

Betoonitööd

Betoonitööd Tallinnas ja Harjumaal  -30%. Helista 6 33 22 11

Kõik betoonitööde liigid kvaliteedi garantiigabetoonitööd pilt

Betooni valamine – iga ehituse lahutamatu etapp. See puudutab mitte ainult vundamenti, vaid ka põrandate ettevalmistust juba rajatud hoones. Kõik algab betoonisegu valmistamisest, mida enamasti ostetakse juba koos kohaletoimetamisega betooniseguris ehitusobjektini. Edaspidi toimub valamine, mille teostamiseks on vaja teatud oskusi. Oskamatu tegutsemine ja lähenemisviis võivad põhjustada valamiseks eraldatud alade ebatasast täitmist, mida on hiljem üsna raske ära parandada.    
Veel raskem on teostada väliseid betoonitöid talvisel ajal. Ilma kvalifitseeritud abita on sellisel juhul lihtsalt võimatu hakkama saada, sest siis vajab betooni valamine lisaetappide läbiviimist – materjali soojendamist ja hooldust. Seepärast isegi eraehitusfirmad, kes võtavad antud teenust sellel alal spetsialiseeruvast ettevõttest, käituvad vägagi mõistlikult. 

Betoonpõranda valamine

Pole üldse vahet, millise eesmärgiga te soovite hoonet ehitada, kuid selle põrandad peavad igal juhul olema tasased ja vastupidavad. Sellest sõltub mitte ainult elementaarne mugavus ja ilus välisilme, vaid ka sinna paigaldatud mööbli ja tehnika täielik ja õige funktsioneerimine. Betoonpõrandate valamist võib teostada ka iseseisvalt, kuid vajaliku ja piisava kogemuse puudumisel on alati olemas risk, et kulutate veel rohkem aega ja jõudu erinevate puuduste ja vigade kõrvaldamiseks.  
Ettevõte Torudeabi24 tegeleb betoonpõrandate valamise ja teiste betoonitööde liikidega Tallinnas juba üle 20 aastat. Me kasutame kaasaegseid seadmeid ja tehnikat, järgime alati kõiki vajalikke tehnoloogiaid ja tellime sõltumatut tehnilist järelevalvet. Lisaks heale teenindusele pakume oma tellijatele häid soodustusi betooni ostmiseks otse tootjatelt ning jälgime, et soetatav materjal oleks alati nõuetele vastava kvaliteediga.

Betoonitööde hinnad

betoonpõrandad pilt

Kõikide betoonitööde maksumust arvutatakse individuaalselt sõltuvalt tööde liigist, mahust ning samuti objekti kaugusest, kui ehitusobjekt asub väljaspool Tallinna linna. Vaatamata sellele, et meie hinnad on üldjuhul madalamad võrreldes linna keskmiste hindadega, oleme valmis pakkuma lisasoodustusi oma püsi- ja suurklientidele. Samuti on meil kehtestatud erihinnad nendele klientidele, kes tellivad meilt kompleksteenust: sellisel juhul suureneb soodustus proportsionaalselt tellimuse maksumusega.

Oma praegustele ja tulevastele tellijatele garanteerime parimat kvaliteeti ja tähtaegadest kinnipidamist tööde teostamisel.

Kui Teil on plaanis lähitulevikus midagi ehitada, laiendada või nt. katust vahetada, siis meie firma tagab kindla kvaliteedi kooskõlastatud ajagraafikus.

Meie eesmärgiks on pakkuda töö tellijale 100% rahulolu, leides koostöös kliendiga sobivad lahendused kõigile olemasolevatele ja ka jooksvalt tekkivatele probleemidele. Arvestame alati oma klientide arvamusega, pakkudes parimat võimalikku professionaalset lahendust.
Eraldi eesmärgiks ei saa pidada turu kõige odavama hinna pakkumist vaid pakkuda parimat hinna ja kvaliteedi suhet, garanteerides ka töö õigeaegse ja täieliku valmimise kokkulepitud ajaks ja mahus
 

Meie teenused:

  • Kindel kvaliteet ja kiire tegutsemine
  • Betoonpõranda valamine
  • Tolmuvaba betoonpõrand
  • Betoonpõrandate ettevalmistustööd
  • Vundamentide-, betoonpõrandate-, vahelagede ja -treppide ehitus

 

Betoonitööde eelhinna arvutamiseks võtke meiega ühendust!
Tel +372 56897929
Saatke e-mail aadressil info@torudeabi24.ee või täitke broneeringuvormi lehe allpool!

betoonitööd tallinnbetooni valaminebetoonelemendidbetoonkonstruktsioonid

 

Meie teenuste hinnakirjaga saab tutvuda siin