Helista kohe telefonil +372 5689 7929, ja saada soodus -30%
Meiega saab ühendust võtta 24h ööpäevas!
Helista telefonil +372 56 89 79 29 või kirjuta aadressile info@torudeabi24.ee ning leiame probleemile lahenduse!
Soodustused kehtivad alates teisest tunnist!
 

 

3 + 12 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.
Helista kohe telefonil +372 5689 7929, ja saada soodus -30%
Meiega saab ühendust võtta 24h ööpäevas!
Helista telefonil +372 56 89 79 29 või kirjuta aadressile info@torudeabi24.ee ning leiame probleemile lahenduse!
Soodustused kehtivad alates teisest tunnist!
 

 

3 + 12 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.

Korterite remont

Korterite remont Tallinnas ja Harjumaal -30%! 

Soovite oma elus midagi muuta, kuid ei tea millest alustada? Alustage siis korteri remondist. Meie ettevõte garanteerib laitmatut iga raskusastmega korteri remonti Tallinnas.
Meilt on võimalik tellida mitte ainult väiksemat sanitaarremonti, vaid ka „võtmed kätte“ korteri kapitaalremonti. Me töötame individuaalsete kujundusprojektide järgi, teostame toa, vannitoa, köögi, lodža või rõdu osalist remonti, samuti paneme tapeeti, värvime seinu, teostame lagede ja põrandate viimistlust, vahetame elektrijuhtmeid jne. 

Eksperttasemega professionaalid
Meie kõrgkvalifitseeritud, suurte ehitus- ja viimistlustööde kogemustega meistrid tagavad teostatavate tööde kõrget kvaliteeti, korteri renoveerimise vastupidavust ja kauapüsivust. Ettevõtte spetsialist võtab tasuta kõiki vajalikke mõõtmeid, teeb ära korteri remondi kalkulatsiooni ning koostab põhjalikku eelarvet.
Meie ühtehoidev meeskond – see on ohutuse ja mugavuse kõrge tase  ning jõukohane hind. Me töötame selleks, et te tunneksite oma korteris vaid soojust ja mugavust. Usaldage oma korteri remont meie kätte ning me kanname meeleldi hoolt teie eluaseme iga meetri eest.

Tööde teostamise lühikesed tähtajad ja konkurentsivõimelised hinnad
Remondi teostamise ja objekti valmiduse tähtajad lepitakse kokku ja fikseeritakse rangelt lepingus. Antud strateegia on võimaldanud meil saavutada Tallinna linnas ehitusteenuste turul ühte liidripositsioonidest ning tõsta märkimisväärselt remonditööde kvaliteedi taset ilma nende hinda tõstmata.
Kliendid jäävad meiga alati rahule, soovitavad meie teenuseid oma sõpradele, naabritele ja tuttavatele, sest meie poolt pakutav korteri remondi hind vastab täielikult selle kvaliteedile. 

Remondi etapid
Tavaliselt koosneb korteri renoveerimine mitmest etapist.
Esimene etapp – ettevalmistustööd. Esimesel ja eriti vastutusnõudval etapil teostatakse demonteerimistöid. Ruumi ettevalmistamisel remondiks pannakse paika elektrijuhtmestikku ja sisekanalisatsiooni.
Teine etapp – eelviimistlus. Antud etapil valmistatakse ette seinu, põrandaid ja lagesid lõppviimistluseks – pannakse üles ja tasandatakse sise- ja vaheseinu, mille järel tuleb neid krohvida ja pahteldada, samuti tasandatakse põrandaid.
Kolmas etapp – lõppviimistlus. Peale seda, kui seinad, põrand ja lagi on ette valmistatud, kõik vajalikud kommunikatsioonid on paigaldatud, teostatakse lõppviimistlust – pannakse plaati ja laminaati, monteeritakse uksi. Meie töölised hoolitsevad samuti valgustusvahendite, lülitite ja pistikupesade eest, paigaldavad vajalikku sanitaartehnikat ning muid seadmeid ja kodumasinaid.
Peale korteri remonti teostamist meie kogenud meistrite poolt saavutab teie elusase täielikult lõpetatud kuju ning teil jääb vaid valida ja paigutada vajalikku mööblit.

 

Ehitiste ja ruumide teised välis- ja siseviimistlustööd (demontaaz + ehitusprahi väljavedu, küprokplaatide paigaldus seintele ja lagedele, seinte ja vaheseinte ehitus, põrandate ja põrandakatete paigaldus – parkett, laminaat, linoleum, platimistööd, uste paigaldus, vannitubade remont j.n.e.)

Me teeme igasuguse raskusega kosmeetilist remonti,euroremonti, kapitaalremonti.
Kasutame vaid kvaliteetseid ning vastupidavaid materjale, millega suudame luua kauakestva tulemuse. Oleme alati valmis arutama tulevase koostöö tingimusi ja pakkuma kliendile oma ideid kõige optimaalsema ja kasulikuma korteri või iga teise ruumi viimistlusvariandi leidmiseks ja kvaliteetsete viimistlusmaterjalide valimiseks.
Kõikidele tehtud töödele anname garantii 5a.
Lubame, et anname endast parima!
 
Tellimused ja info: +372 56 897 929
 
Meeldivat koostööd soovides,
Torudeabi24.ee OÜ
 

 

Meie teenuste hinnakirjaga saab tutvuda siin

 korterite remont korterite remont tallinnas söögituba pärast renoveerimist Korteri remont korteri remont tallinn foto korterite renoveerimine talinnas