Helista kohe telefonil +372 5689 7929, ja saada soodus -30%
Meiega saab ühendust võtta 24h ööpäevas!
Helista telefonil +372 56 89 79 29 või kirjuta aadressile info@torudeabi24.ee ning leiame probleemile lahenduse!
Soodustused kehtivad alates teisest tunnist!
 

 

4 + 11 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.
Helista kohe telefonil +372 5689 7929, ja saada soodus -30%
Meiega saab ühendust võtta 24h ööpäevas!
Helista telefonil +372 56 89 79 29 või kirjuta aadressile info@torudeabi24.ee ning leiame probleemile lahenduse!
Soodustused kehtivad alates teisest tunnist!
 

 

4 + 11 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.

Segistite vahetamine

Meie firma koosseisus on kõrge kvalifikatsiooniga meistrid - sanitaartehnikud. Suudavad vahetada segistit lühiaja jooksul. Paljud arvavad, et kraani vahetamine on lihtne. Kuid konstruktsiooni tuleb lahti võtta ja kokku panna õigesti. Kindlustada püsikindel fikseerimine, tagada õige ühendamine veetorustikuga. Asjatundlik lähenemine tagab tulevikus selle ohutu kasutamise. Seetõttu tuleks pöörduda meie firma asja tundvate santehnikute poole. Meistrid teevad selle töö kindlalt ja pikaks ajaks. 

Milliseid töid tehakse segisti vahetamisel segisti vahetamine pilt

Vahetada segistit vannitoas või köögis on üsna keeruline. Eriti kui teha seda esmakordselt. Varem või hiljem läheb segisti rikki, hakkab lekkima, mistõttu muutub selle remont võimatuks. Vahetamise ajal teevad meie meistrid terve rida töid: 
1. Võtavad lahti vana segisti.
2. Valmistavad ette koha uue segisti paigaldamiseks. 
3. Monteerivad segisti vajalikku kohta: vannituppa, kööki, dušikabiini. 
4. Lekke vältimiseks asendavad tihendid uutega. 
5. Teevad süsteemi töökindluse testimise. 
Peale seda, kui meistrid on täielikult veendunud tehtud töö kvaliteedis, annavad selle üle tellijale. Santehnikud vahetavad seadise välja maksimaalselt lühikese aja jooksul, et juba lähiajal saaksite veetorustikku kasutada. Meistrid sõidavad kohale teile mugaval ajal. Võimalik on ka kiireloomuline väljakutse. 

Milliseid segisteid suudame vahetada?

Segisti - vee reguleerimist tagav sanitaartehniline seadis. Segab külma ja kuuma vett, tänu millele tagatakse komfortne temperatuur. Töötame järgmiste segistitega: 
• Eraldi kraanidega. Lihtne ja üsna töökindel konstruktsioon. 
• Ühehoovalised – reguleerivad üheaegselt nii voolu intensiivsust, kui vedeliku temperatuuri. 
• Elektroonilised – millel on optilised või elektroonilised andurid. Avavad automaatselt vett, hoiavad etteantud temperatuuri. Võivad olla ka dekoratiivfunktsiooni täitva valgustusega. 
• Filtrisegistid. Omavad topeltäravoolu ja eriventiili, tagades puhta, filtreeritud vee varustuse. 
Töötame kõige erinevamate segistitega. Spetsialist suudab paigaldada santehnilise seadise valamule, seinale, vannile jne. Montaažil vajatakse täiendavaid materjale. Meie meistritel on kaasas kõik kiireks vahetamiseks vajalik. 

Miks  tasub pöörduda meie poole

Meie firmasse pöördudes võite loota kvaliteetsele tulemusele. Seejuures teostame mistahes segistite õige vahetuse. Võime aidata segisti valikuga: seadme tüübist kuni brändini. 
Meistrid nõustavad saidil märgitud telefoni teel. Sõidavad lühiajal kohale või vormistavad väljakutse teile mugaval ajal meie töögraafiku raames. Meil on soodsad hinnad, anname garantii. 
Väljakutse vormistamiseks helistage meile. Rääkige telefonikõne põhjusest ja määrake aeg, millal vajate meistrit. Meister sõidab kohale märgitud aadressil hilinemata, täpselt määratud ajal. Teostab tööd mõne tunni vältel, sõltuvalt keerukusest.

Meie teenuste hinnakirjaga saab tutvuda siin