Helista kohe telefonil +372 5689 7929, ja saada soodus -30%
Meiega saab ühendust võtta 24h ööpäevas!
Helista telefonil +372 56 89 79 29 või kirjuta aadressile info@torudeabi24.ee ning leiame probleemile lahenduse!
Soodustused kehtivad alates teisest tunnist!
 

 

7 + 5 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.
Helista kohe telefonil +372 5689 7929, ja saada soodus -30%
Meiega saab ühendust võtta 24h ööpäevas!
Helista telefonil +372 56 89 79 29 või kirjuta aadressile info@torudeabi24.ee ning leiame probleemile lahenduse!
Soodustused kehtivad alates teisest tunnist!
 

 

7 + 5 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.

Ummistuse likvideerimine

Toruabi Tallinnas ja Harjumaal  -30%!


Torudeabi24 - töötame 7 päeva nädalas, 24 h päevas. Ummistuste likvideerimine
ummistuste likvideerimine
 

WC pott või vann on umbes, vesi ei lähe alla? Veeavarii – see on täitsa harilik ja kõigile tuttav asi. Igaüks meist on puutunud taoliste probleemidega kokku. Varem või hiljeb juhtub kanalisatsiooni toru ummistus igaühel. Ja sellesel juhul on kõige parem pöörduda professionaalide poole ning mis peamine – teha seda õigel ajal.

Meie ettevõtte spetsialistid likvideerivad kõiki ummistusi kiiresti ja üsna soodsalt. Me läheneme igale kliendile individuaalselt ning rakendame paindlikku hinnapoliitikat.

Kõrgkvalifitseeritud spetsialistid ja professionaalsed tööriistad   Ettevõte pakub kvalifitseeritud mõistlike hindadega santehnilist abi, mida teostavad eriti kogenud spetsialistid. Meie torulukkseppadel on torude ummistuste likvideerimiseks olemas kõik vajalikud seadmed ja tööriistad, me kas

utame spetsiaalseid elektromehaanilisi aparaate, mis on mõeldud sisemiste ja väliste kanalisatsioonivõrkude puhastamiseks. Need seadmed aitavad meil saada kiiresti hakkama iga raskusastmega ummistustega. Taolist seadmestikku võib kasudata mitte ainult korrustevaheliste ummistuste puhastuseks

 korrusmajades, vaid ka ridaelamutes ja eramajades.  

Tellimus sanitaartehniliste tööde teostamiseksMeie ettevõte on üks parimaid sanitaartehniliste teenuste turul Tallinnas. Ummistuste likvideerimiseks vajalike sanitaartehniliste tööde teostamiseks on teil vaja jätta oma tellimus meie veebilehel või võtta meiega ühendust telefoni teel, mille numbrit leiab samuti meie veebilehelt. Meie meister tuleb täpselt eelnevalt kokku lepitud ajal ja likvideerib iga raskusastmega ummistust. Pöördudes meie ettevõttesse saate te alati kvaliteedi ja usaldusväärsuse garantiid.

Lai teenuste valik
ummistuste likvideerimine tallinn foto

Lisaks vannitoa, köögi ja WC kanalisatsioonitorude ummistuste likvideerimisele pakub meie ettevõte ka laia valikut muid sanitaarnehnilisi teenuseid, mille hulgas:
 erinevate küttesüsteemine paigaldus;
 kanalisatsiooni, veetorustiku ja sanitaartehniliste seadmete paigaldus ja remont;
 sanfajansi, veearvestite ja radiaatorite paigaldus;
 torude jaoks seintes kanalite lõikamine;
 kollektortorude ja kanalisatsioonitorude lahku viimine; veefiltrite paigaldus.
Lisaks sellele teeme väikest kiireloomulist remonti väga kvaliteetselt ja soodsate hindadega. Meie spetsialistid on valmis tulema teile appi igal teile sobival ajal.
 

Kõrvaldame Teie ummistused kasutades selleks professionaalseid tööriistu. Kanalisatsiooni torustiku puhul 100-120mm toru puhul kuni 25m trossi ning väiksema torustiku puhul kuni 15m trossi. Tarbevee torustikus tekkinud ummistusi kõrvaldame surveõhuga või kasutame vastavaid kemikale sõltuvalt probleemist. Meie likvideerime teie ummistused kiirelt ja tõhusalt! Puhastame ka vihmaäravoolukanalisatsioone, väliskanalisatsioone, drenaažkanalisatsioone, fekaali kanalisatsioone, olustikulisi ja majapidamis äravoole ja tootmisäravoole.

  • Toruabi
  • Santehnilised tööd
  • Torutööd
  • Kanalisatsiooniummistuste likvideerimine
  • Tehnosüsteemide avariitööd
  • Puhastame torusid, mille suurus jääb vahemikku 40-160 mm.

Tallinna piires kohalesõit tasuta.

Kontakt:
Telefon +372 6 33 22 11

 

 

Meie teenuste hinnakirjaga saab tutvuda siin