Helista kohe telefonil +372 5689 7929, ja saada soodus -30%
Meiega saab ühendust võtta 24h ööpäevas!
Helista telefonil +372 56 89 79 29 või kirjuta aadressile info@torudeabi24.ee ning leiame probleemile lahenduse!
Soodustused kehtivad alates teisest tunnist!
 

 

11 + 1 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.
Helista kohe telefonil +372 5689 7929, ja saada soodus -30%
Meiega saab ühendust võtta 24h ööpäevas!
Helista telefonil +372 56 89 79 29 või kirjuta aadressile info@torudeabi24.ee ning leiame probleemile lahenduse!
Soodustused kehtivad alates teisest tunnist!
 

 

11 + 1 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.

Valamute väljavahetamine

Remondi tegemisel või vana santehnika vigastumisel on vaja valamu välja vahetada. Meie spetsialistid aitavad paigaldada uue üsnagi taskukohaste hindadega. Tagame tööde täitmise kõrge kvaliteedi.  
Teeme koostööd mugava graafiku alusel. Võime kiirkorras kohale sõita ja lühiaja jooksul uue valamu paigaldada.    

Miks ei tasu paigaldada valamut iseseisvalt?   

Paljude kasutusaastate jooksul muutub sanitaartehnika kõlbmatuks. Paljud tahavad säästa raha ja paigaldada valamu iseseisvalt. Tulemusel aga maksavad rohkem oodatust. Kõik see toimub valamu vale paigaldamise tulemusel. 
Sageli hakkavad sanitaartehnilised võrgud lekkima, hiljem võivad kanalisatsiooni või veetorustiku lõhki rebida. Mille tulemusel ujutatakse üle alumised naabrid, põhjustades kallihinnalise remondi vajaduse mitte ainult äpardunud meistri, vaid ka alumiste naabrite korterites. Selle välistamiseks pöörduge professionaalsete meistrite poole, kes suudavad oluliselt kiiremini valamu välja vahetada, seda õigesti paigaldades ja ühendades. 

Valamu vahetamisel kõige levinumad vead valamu vahetus pilt

Valamu valikul tuleb tähelepanu pöörata mitte ainult mudelile, mis sobiks sisustusega, vaid ka eelarvele ja toote mõõtudele. Sageli valitakse raskeid massiivseid konstruktsioone, mida kipskartongist sein ei ole lihtsalt suuteline välja kannatama. See on vaid üks vigadest, sageli esinevad ka muud vead: 
1. Aluspõhi ei ole tasandatud. Samuti võivad olla halvasti kokkutõmmatud kinnitusdetailid. Selle tulemusel võib konstruktsioon hakata kõikuma ja kokku kukkuda. 
2. Horisontaalist kõrvalekaldumine. Valamu on paigaldatud viltu, mille tulemusel moodustus kalle. See võib tingida konstruktsiooni uputuse ja vee tungimise alumistele korrustele. 
3. Halb hermeetilisus. Seina ja valamu vahelised pilud jäid hermetiseerimata. 
4. Põkkekohad tihendatud mittetihedalt. Kinnituselemendid nõrgalt kokku tõmmatud. Mille tulemusel hakkab ühenduskohas leke.  
Algselt võivad kõik need vead tingida väiksemaid lekkeid. Kuid kui sellele õigeaegselt tähelepanu mitte pöörata, võib olukord oluliselt halveneda. Parimal juhul saab valamu vigastada ja tuleb osta uus. Halvimal juhul - kallihinnaline remont nii alumiste naabrite, kui enda korteris. 

Kuidas toimub valamu väljavahetamine

Esmajärjekorras hindavad meistrid valamu ja ruumi enda eripärasid. Kui seinad on valmistatud kipskartongist, konstruktsioon aga on raske, hoiatavad sanitaartehnikud riskidest ja soovitavad toote välja vahetada. Tehakse selleks, et sein alla ei variseks, remont aga ei saaks rikutud. Hindamise järgselt võtavad meistrid maha valamu ja teostavad järgmised tööd: 
1. Valmistavad ette koha uue konstruktsiooni paigaldamiseks. 
2. Teostavad valamu paigalduse. 
3. Ühendavad kanalisatsiooni ja veevarustuse.
Teenuse hinnas on mitte ainult valamu, vaid ka segisti paigaldamine. Meie poole pöördudes võite olla veendunud kvaliteetses tulemuses. Osutatud teenustele anname garantii, koostame teostatud tööde akti. Nõustame õige valamu valikul. Vajadusel võib spetsialist teha mõõtmised ja aidata kaupluses selle valikul.

Meie teenuste hinnakirjaga saab tutvuda siin