Helista kohe telefonil +372 5689 7929, ja saada soodus -30%
Meiega saab ühendust võtta 24h ööpäevas!
Helista telefonil +372 56 89 79 29 või kirjuta aadressile info@torudeabi24.ee ning leiame probleemile lahenduse!
Soodustused kehtivad alates teisest tunnist!
 

 

13 + 7 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.
Helista kohe telefonil +372 5689 7929, ja saada soodus -30%
Meiega saab ühendust võtta 24h ööpäevas!
Helista telefonil +372 56 89 79 29 või kirjuta aadressile info@torudeabi24.ee ning leiame probleemile lahenduse!
Soodustused kehtivad alates teisest tunnist!
 

 

13 + 7 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.

Vannide väljavahetamine ja paigaldamine

Meie firma pakub vannide väljavahetamise ja paigaldamise teenuseid, seda nii eramajades, kui korterites. Töid teevad professionaalsed meistrid-sanitaartehnikud. Meil on taskukohased hinnad ja tööde kõrge kvaliteet. Meistrid töötavad kiiresti kliendi kõiki soove arvestades ning järgivad kõiki ohutu ja kindla paigaldamise nõudeid. 

Vanni paigaldamine korteris 

Korteris või elumajas vanni paigaldamise vajadus tekib vaid kahel juhul: varem seisis väiksem dušikabiin või osteti paljaste seintega uus eluruum. Teisel juhul on keeruline elada, mil puudub hügieeniliste protseduuride võimalus. Vann on sama vajalik kui pliit ja külmutuskapp. Selle paigaldamise järgselt võib uues eluruumis juba teha edasist täisväärtuslikku remonti. 
Vanni iseseisvalt paigaldada ei soovitata. Vajaliku kogemuse ja oskusteta võib see lõppeda avariiga ja enda või alumiste naabrite korteri üleujutamisega. Tulemuseks - olulised kulud ja närvid. Samas aga ei tasu valida ka esimest ettejuhtunud meistrit. Ta võib mitte teada, kuidas vanni õigesti paigaldada, mille tulemusel kulutate oma aega ja raha. Meie pakume vaid  oma ala meistreid, kelle teadmistes ja oskustes oleme 100 %-liselt veendunud.  

Vana vanni väljavahetamine uue vastu

Sageli ostavad inimesed kasutatud eluruumi, kuna on odavam uusehitustest. Seejuures on need piisavalt sisustatud, mistõttu võib remonti teha järk järgult. Sageli tuleb vanni vahetada hügieeni eesmärgil. Samuti võib sanitaartehnika seisukord jätta soovida. 
Vanni vahetada on vahest palju keerulisem, kui panna uus vann. Tööde loetelu suureneb, vajadus professionaalse meistri järele aga kasvab. Sanitaartehnikud peavad mitte ainult paigaldama uue vanni, vaid õigesti demonteerima ka vana vanni, vigastamata kõrvalasuvaid konstruktsioone ja elemente. 

Kuidas toimub vanni vahetamine ja paigaldamine vannide vahetus foto

Vaatamata näilisele lihtsusele, on vanni väljavahetamine ja selle paigaldamine üsna keeruline. Selleks tuleb teha terve rida töid: 
1. Demonteerida vana vann ja see välja viia. 
2. Valmistada ette koht uue paigaldamiseks. 
3. Tuua sisse uus vann ja see paigaldada. 
4. Ühendada vann sanitaartehniliste süsteemidega. 
5. Hermetiseerida kõik konstruktsioonide vuugid. 
6. Paigaldada segisti vannile ja ühendada see veevarustussüsteemiga. 
7. Kontrollida kogu süsteemi töö leketele ja muudele nüanssidele. 
Tööde lõppedes koostavad meistrid tööde täitmise akti. Samuti antakse töödele garantii. Ning selle järgselt toimub osutatud teenuse eest tasumine. 

Miks tasub tellida vanni paigaldus ja väljavahetamine meie firmas 

Spetsialiseerume sanitaartehnilise seadmestiku ühendamise ja maja sisustusega seotud töödel. Firma koosseisus on vaid kõrge kvalifikatsiooniga, vastava koolituse läbinud spetsialistid. Lisaks nendel olevale piisavale kogemusele läbivad nad regulaarselt kvalifikatsiooni tõstmise kursuseid. Tänu sellele suudavad meie meistrid toime tulla ka kõige keerulisemate ülesannetega.  
Lisaks sellele, et teeme töid kvaliteetselt, korraldame ka nõustamist. Võite pöörduda meie poole, valimaks soodsa hinnaga ja kvaliteetset vanni. Nõustamist võib saada saidil märgitud telefonil.

Meie teenuste hinnakirjaga saab tutvuda siin